• Ново
Тешко Ги XL Max Пакет | Сет од 4 | 2 Црно и 2 Сива | САД Направени

Тешко Ги XL Max Пакет | Сет од 4 | 2 Црно и 2 Сива | САД Направени

DEN 406.80
Износ
Во продавницата.

✅ СУПЕР ТЕШКИ ЗАКАЧАЛКА : 180 lb капацитет го прави овој пропелер една од најсилните на пазарот; I-носечка конструкција и отпорност на смола се речиси неуништив, и зависник завршува запре пропаѓање. ✅ КОРИСТАТ ЗА НИШТО : плоча превозници, тактички елеци, опрема опрема, пловни compensators, мотоцикл јакни, лов опрема—ова има сето тоа; Флип на закачалка за лесно да транспорт на тешка опрема. ✅ КОРИСТАТ ЗА НИШТО : плоча превозници, тактички елеци, опрема опрема, пловни compensators, мотоцикл јакни, лов опрема—ова има сето тоа; Флип на закачалка за лесно да транспорт на тешка опрема. ✅ Со гордост 100% Американската Направени. ✅ ПОТКРЕПЕНИ СО ДОЖИВОТНА ГАРАНЦИЈА : Ние стоиме зад нашите производи; Ако вашиот Тешки Кука некогаш да не успее во било кој начин, ние ќе ви испратиме нова;.Тешко Ги XL Max Пакет Сет на 4 2 Црно и 2 Сива САД го Направиле.

За производот

Слични предлози