• Ново
Брод Антени Водоотпорен Морските Радио Антена Автомобил Флексибилни Гума Јарболот FM AM Антена за АТВ UTV RZR СПА Јахта Camper GA057W (Бела)

Брод Антени Водоотпорен Морските Радио Антена Автомобил Флексибилни Гума Јарболот FM AM Антена за АТВ UTV RZR СПА Јахта

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Боја : Бела.Одговара на сите морски апликации, брод, јахта, на едрилица, rv, motorhome, приколка, camper, одете kart и повеќе.Материјал : Гума dipole、Нерѓосувачки челик орев、ППЦ Линија.Големина:15.5 инчен (1385mm) кабел.Аглеста монтажа опции ќе ви овозможи да се инсталира на антената во најзгодно локации.Modle : GA-056 Color : Бела Оптимизиран прием за двете FM и не СУМ, сигнал опсег до 10 милји за морски пловила автомобил дома радио фреквенции, тоа го прави да уживаат во слободното време се релаксираат.Флексибилни јарболот:180-степени Вртливата база за максимална мобилност, Лесно да се лулаат и назад.Одговара на сите морски апликации, брод, јахта, на едрилица, rv, motorhome, приколка, camper, одете kart и повеќе.180-степени вртливата база за максимална мобилност, лесно да се лулаат и назад.Отпорен на корозија за морската средина, не се грижите за вода се меша.Оптимизиран прием за двете FM и не СУМ, сигнал опсег до 10 милји за морски пловила автомобил дома радио фреквенции, тоа го прави да уживаат во слободното време се релаксираат.Одлична Perfomance:Силен сигнал за радио FM/AM, Сигнал опсег до 10 милји за Морски Пловила Автомобил Дома радио фреквенции.7 инчен (400mm) јарболот, 54.

За производот

Слични предлози