• Ново
Деца Деца Бебе Момче Зима Девојка Маскирани Облека 3D Уво Патент Качулка Грб Солидна Боја, Долг Ракав Кадифен Топла Јакна

Деца Деца Бебе Момче Зима Девојка Маскирани Облека 3D Уво Патент Качулка Грб Солидна Боја, Долг Ракав Кадифен Топла Јакна

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Патент затворање.Спецификација — Доенчиња бебе момчиња и девојки зима кадифен маскирани јакна достапни во пет големини, погодна за деца од 3 месеци до 3 години.Дизајн — во Дете е зима облека, деца бебе момчиња и девојки кадифен топол капут, солидна боја, долг ракав патент маскирани грб, мечка уво маскирани памук поместена јакна, која е прекрасна, топло и практични. ГОЛЕМИНА на ТАБЕЛА : ✐Големина 90-Должина-Биста 2-Рамо-Ракав-се Препорачува на Возраст 3-6 месеци ✐Големина 100-Должина-Биста 2-Рамо-Ракав-се Препорачува на Возраст 6-12 месеци ✐Големина 110-Должина-Биста 2-Рамо-Ракав-се Препорачува на Возраст 12-18 месеци ✐Големина 120-Должина-Биста 2-Рамо-Ракав-се Препорачува на Возраст 18-24 месеци ✐Големина 130-Должина-Биста 2-Рамо-Ракав-се Препорачува на Возраст од 2-3 години, Имајте на ум : 1.Тоа е исто така погоден како роденден, денот на Благодарноста или Божиќ подарок за вашето дете. Ние посветена да обезбеди луксузен дизајн и исклучителен квалитет.Боја : Сина | Големина : 3-6 Месеци Промоции може да се разликуваат во зависност од бојата/големина.Ве молиме да го изберат најсоодветен големина според големината на табелата и бебето' s вистинската слика за купување.Применливи прилики — Бебиња солидна боја топло памук overcoat одлични за дневна секојдневен носат на зимата, погоден за секое слободно време повод, вклучувајќи дома, на училиште, на шопинг, играње, одмор, парк, фотографија и сл.Материјал — Висок квалитет на памучна ткаенина, топло и удобно, мека на допир, кожата-пријателски, погоден за бебе да се носат во текот на зимата.

За производот

Слични предлози