• Ново
HJCMikee СТП Кожа Случај Компатибилен со Samsung Galaxy Z 3 Пати со S Pen Носител(Отстранлив), Faux Кожа Флип Паричникот Случај со Картичка,како Телефонот Потпирачот Покритие за zfold

HJCMikee СТП Кожа Случај Компатибилен со Samsung Galaxy Z 3 Пати со S Pen Носител(Отстранлив), Faux Кожа Флип Паричникот

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

✔Специјално дизајнирани за samsung галакси Z 3 Пати(Не одговара галакси Z 2 Пати,answer : ___________________________ Note : S pen не се вклучени).Користете го вистинскиот телефон за да се направи мувла,прецизни дупка позиција, добра компатибилност,да обезбеди сеопфатна заштита и луксузен изглед. ✔Висок квалитет на СТП кожа ткаенина, удобно се чувствуваат,да ги обезбеди сите-коло заштита, прв избор за бизнис прилика.Внатрешната рамка е направен од ПВЦ,се намали и отпорен на гребење,матирано чувствуваат,долгорочно заштитна вашата сакана Z 3 Пати. ✔Доаѓа со монтажни s-пен носителот кука и јамка дизајн е лесно да се размонтираат и поудобно.Ues креативните вшмукување-купот затворање метод, наскоро ќе бидат вовлечени сигурно кога го допре.Не е проблематично тока, но тоа можете безбедно да се заштитат вашиот belove мобилен телефон. ✔Флип кожа случај, исто така може да се користи како мобилен телефон носителот да се обезбеди многу удобен агол на гледање кога ќе се ужива филмови, и многу удобен оперативни агол кога ќе се работи.Вграден-во s-pen носител е исто така добар помошник. ✔Тоа е совршено компатибилни со безжично полнење и powershare полнење, а исто така погодно на полнење од типот-c кабел,сите работи, без отстранување на кожа случај.

За производот

Слични предлози