• Ново
HILAEX Дише Тренингот Ракавици Фитнес Ракавици за Дигање Вежбање Фитнес Тренинг Велосипедизам Спортски Ракавици Мажи & Жени

HILAEX Дише Тренингот Ракавици Фитнес Ракавици за Дигање Вежбање Фитнес Тренинг Велосипедизам Спортски Ракавици Мажи &

DEN 239.76
Износ
Во продавницата.

【Muiti-цел Тренингот Ракавици】Совршено се вклопуваат за тренингот, фитнес, фитнес тренинг, кревање, powerlifting, bodybuilding, велосипедизам, и Општи Вежбање, може да се користи на дневна обука, дома или на отворено.Совршен за и во затворени простории и на отворено.Рака Обемот L : 19-20 cm/7.Тоа може да помогне да се изолира тешко спортска опрема и да се подобри спортски удобност ако ги носи за вежбање.

За производот

Слични предлози