• Ново
Anntool 8 Компјутери/4 Size Метал Занаети Карики Венец Ресни Креации Прстен за DIY Занаети Dreamcatchers, Флорални Ресни Обрачот за Ѕид Виси Занает

Anntool 8 Компјутери/4 Size Метал Занаети Карики Венец Ресни Креации Прстен за DIY Занаети Dreamcatchers, Флорални Ресни

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

❤ ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ Изработени од цврсти метали, трајни и нема да исчезнат.Површината е стаклен да се спречи оксидација и ' рѓа.3 mm дебел метал прстен заедничка е заварени цврсто и не е лесно да се скршени или форматот се издолжува. ❤ ГОЛЕМИНА И ФОРМИ Таму Месечината, Триаголник, Срцето и Ѕвезда форми во diamater на 2 Inch/4 Inch/6 Inch/8 Inch, и Тркалезна Форма со дијаметар од 3 Inch/5 Inch/6 Inch/8 Inch. ❤ МЕТАЛ ЗАНАЕТИ КАРИКИ Можете да го користите чипка прстен метал обрачот да се покрие ткаенина, памук конец, панделка, кој се користи за завеса чипка, како уметноста дисплеј, дома Декорација и добри подароци за пријатели. ❤ ШИРОКА ПРИМЕНА Можете да го користите ткаенини, памук теми, панделки, чипка, цвеќиња или обоени метални жици за да се направат различните стилови на декорација стилови, исклучителна празник производи. ❤ ПАКЕТ СОДРЖИНА метал catcher прстен во собата е 2 парчиња секој, вкупно 8 парчиња, количината е доволно, така што има повеќе избори за да се справи со.СПЕЦИФИКАЦИЈА : Материјал : Metal Type : DIY декорација accessories Shape : Месечината, Триаголник, Срцето, Star Diameter : 50mm, 100mm, 150mm, 200mm Shape : Round Diameter : 80mm, 120mm, 160mm, 200mm PACKAGE СОДРЖИНА : 8pcs x Метал Занаети Hoops PLEASE ИЗВЕСТУВАЊЕ : Поради разликата во осветлувањето и поставки на екранот, бојата на овој објект може да биде малку поинаков од сликата.Поради различни прирачник големини, ве молиме овозможи некои големината на разликите.

За производот

Слични предлози