• Ново
Rok Хардвер #8 x 3/4 Длабоко Груб Навој Филипс Модифицирани Решетка Главата Никел Завртки Дрво, МДФ ROKS8X34MTPCN (100, Никел)

Rok Хардвер 8 x 3/4 Длабоко Груб Навој Филипс Модифицирани Решетка Главата Никел Завртки Дрво, МДФ ROKS8X34MTPCN (100,

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Се Користи За Многу Дрво Работни Потреби.Дијаметар : #8. Должина : 3/4 во.Вози Филипс #2. Материјал : Челик со никел галвански се заврши за да се спречи fastener од корозија.Дијаметар : #8 Должина : 3/4" Диск : Филипс Глава : Рамни Крај : Никел.

За производот

Слични предлози