• Ново
NBK MJC-80CS-EBL-22-35 Вилица Флексибилни Цевки, Стегање Тип, Создаден Дијаметри 22 mm и 35 мм

NBK MJC-80CS-EBL-22-35 Вилица Флексибилни Цевки, Стегање Тип, Создаден Дијаметри 22 mm и 35 мм

DEN 7831.44
Износ
Во продавницата.

Лесно се вклопуваат ви овозможува да се соберат и партиција центар и ракави непречено.Одлична флексибилност овозможува ексцентричност, аголна неусогласеност и извртување на вибрации за да биде прифатена.Електрична изолација отпор вредност : Не помалку од 2 MΩ.NBK - MJC-80 CS-EBL-22-35 Вилица Флексибилни Цевки, Стегање Тип - 3.15"x4.49"x4.49", Создаден Дијаметри 22 и 35, Отценети вртежен момент 95, Макс вртежен момент Од 190, Max Ротациона Фреквенција (min-1) 7000, Моментот на Инерција 1.0x10^-3, Статични Torsional Вкочанетост (NM/rad) 3200, Max Странични Неусогласеност (mm) 0.2, Max Аголна Неусогласеност 1°, Max Axial Неусогласеност 0~+ 1.8, Ракав Цврстина A80, Масовно 1000 g.

За производот

Слични предлози