• Ново
Шминка Револуција Про Изгледа Одземени & Гола Око Сенка Палета (3 Изгледа Во 1 Палета) 0.45 оз

Шминка Револуција Про Изгледа Одземени & Гола Око Сенка Палета (3 Изгледа Во 1 Палета) 0.45 оз

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Ограничено издание боја-координирани палета сенки со мешавина од мат и трепет завршува.Се применува сува за безгрижно ден изгледа, или за додаде интензитет, се применуваат со влажни четка за вечер.Правоаголни палета се одвива (3) колекции на пет, боја координирани сенки за вкупно (15) нијанси.Вграден-во огледало и вклучени апликатори четка е совршен за on-the-go.Целосната големина на Нето-Wt : .45 мл/13 g, фабрички запечатени.Петнаесет eyeshadows во еден софистициран палета со целосна големина на огледало.

За производот

Слични предлози