• Ново
Luber-пофини P7007 на Филтерот за Масло

Luber-пофини P7007 на Филтерот за Масло

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Микро-стакло синтетички и целулоза медиуми се обезбеди високо филтрирање ефикасност и нечистотија-одржување капацитет.Широк избор на филтри обезбеди широка покриеност.Висок филтрирање ефикасност за максимална ефикасност.Континуирано нов производ и услуга иновации.Ги исполнува или го надминува ОЕМ (Original Equipment Manufacturer) барања.Сите Luber-пофини Спин-На, на Bypass, Полн Проток и Продолжен Живот Масло Филтри се направени за обезбедување на повеќето строги филтер за изградба барања се исполнети за максимална заштита на денешната бара мотори.Luber-пофини филтри не само да се исполнат, но, исто така, ја надмине оригинална опрема барања за одговара, функција и вкупно замена вредност.

За производот

Слични предлози