• Ново
USR DEPO 96-02 4 Тркач Опашка Lights - за Plug and Play LED Задни Опашка Светилки Сет (Лево + Десно) Компатибилен со 1996-2002 Тојота 4Runner (Црвена / Јасни Леќа, Килибар Светилки / Sockets Вклучен?

USR DEPO 96-02 4 Тркач Опашка Lights - за Plug and Play LED Задни Опашка Светилки Сет (Лево + Десно) Компатибилен со 1996-2002

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Направени со Поликарбонат Леќа обезбедување на УВ Заштита, Вода и Висока Отпорност. ✔️ 《 СÈ ВКЛУЧЕНИ 》 ЕДЕН пар на Килибар се Претвори Сигнал Светилки (7440), А пар Бели Обратна светилки (921) плус Жици и Приклучоци се опфатени со Вграден LED Паркинг/Кочница светлина што го прави ова Вистина Plug-n-Игра решение.Леќи нудат УВ и отпорност.Нема повторно жици или модификации се потребни.Plug and Play - Без Модификации се Потребни.Моделирани да одговара како акции делови да ги исполни вашите надградба потреби.✔️ 《 НАДГРАДБА ДА ДОВЕДЕ 》 Време да го надградите вашиот стар, избледени или дури и оштетени акции Црвена / Amber Објективот на овие Чисти Светла LED Црвена/Исчистите Леќите Опашка Светлина во Собата.Брзо и лесно DIY инсталирате со основните алатки.

За производот

Слични предлози