• Ново
Mogoko Флексибилни Јаже Птица Костур Јаже Bungee Птица Играчка Birdcage се Залага за Папагали, Parakeets Cockatiels, Conures, Macaws, Љубов Птици, Finches

Mogoko Флексибилни Јаже Птица Костур Јаже Bungee Птица Играчка Birdcage се Залага за Папагали, Parakeets Cockatiels, Conures,

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Птица Костур Стојат : Птица Јаже Bungees промовира вежба и да им помогне да развијат координација и рамнотежа вештини,одмор и спиење платформа.Одговараат за вашиот папагал птици да застане, се искачи или да си игра со тоа.Пакетот вклучува : 1 Pcs 23.Ги прават да се чувствуваат повеќе среќен.Боречки : Пакетот вклучува 1 Pcs 23.Птица Јаже Материјал Железо жица + Памучна крпа,Bungees промовира вежба и да им помогне да развијат координација и рамнотежа вештини, груба површина е одлична за фаќање, џвакањето, играње, и др.Лесен за Инсталација : виси лесно врз кафез со завртки и диск систем.6", може да се вклопат 3-4 птици во исто време, ви препорачуваме за канарските финч budgie cockatiel финч мал папагал parakeet canaries и други мали птици. Птичји Кафез Додатоци : може да се користи како birdcage играчка или качување по скали, обезбедување убаво и пријатно место за вежбање, ги ублажува досада, и се зголемува ниво на активност, Ова дрво птици костур може да ви помогне да се опуштите и декомпресија кога ќе игра со твоите conures.може да се вклопат 2-4 птици во исто време, ви препорачуваме за канарските финч budgie cockatiel финч мал папагал parakeet canaries и други мали birds Feature1.Лесно да се чисти и издржливи во use2.Птичји Кафез Додатоци : може да се користи како birdcage играчка или качување по скали, обезбедување убаво и пријатно место за вежбање, ги ублажува досада, и се зголемува ниво на активност, Ова дрво птици костур може да ви помогне да се опуштите и декомпресија кога ќе игра со твоите conures.

За производот

Слични предлози