• Ново
Yinpecly 2 парчиња М12×80mm 1.75 mm Теренот Должина на 304 Нерѓосувачки Челик Круг Domed Главата Плоштадот Вратот Превоз Завртки Тон Сребро.

Yinpecly 2 парчиња М12×80mm 1.75 mm Теренот Должина на 304 Нерѓосувачки Челик Круг Domed Главата Плоштадот Вратот Превоз

DEN 263.76
Износ
Во продавницата.

Yinpecly М12×80mm Круг Главата Плоштадот Вратот Bolt Description : 1.35"на Теренот : 1.Нашите превоз главата завртки се многу силни и големи се и за внатрешна и надворешна употреба.82 инчен; Завртка Род Должина : 80mm/ 3.Ова ги прави совршен избор за употреба во било која средина (вклучувајќи ги и морските/saltwater)2.35"Вкупна Висина : 8.Без разлика дали сте поврзани на натрупување на saltwater клупа или обезбедување замав поставите, може да зависи превоз завртки да се одржи и последниот.Ова ги прави совршен избор за употреба во било која средина (вклучувајќи ги и морските/saltwater).49"Вкупна Должина : 88.82"Завртка Род Должина : 80mm/ 3.Материјал : Превоз Завртки се 304 од не ' Рѓосувачки Челик давајќи им еден од највисоките форми на отпорност на корозија.07"Одделение Оценка : 5.Превоз завртки најчесто се користи за да се зацврсти дрвена дел или дрво или метал рамка.Без разлика дали сте поврзани на натрупување на saltwater клупа или обезбедување замав поставите, може да зависи превоз завртки да се одржи и последниот.На голема глава помага да се елиминира потребата за миење и на плоштадот вратот е само дел за да се елиминира врти, како и потребата за возење алатка. ЗАВРТКИ МОЖЕ да ЗАВИСИ ОД : Нашите превоз главата завртки се многу силни и големи се и за внатрешна и надворешна употреба.00"Главата Дебелина : 8.50"Вкупна Ширина : 8.Функција : Овој голем круг domed главата со цел да се елиминира потребата за миење; Плоштад вратот под главата помага само за заклучување.Пакет Содржина : 2 парчиња x Круг Капа на Главата Нерѓосувачки Челик Плоштадот Вратот Завртки.

За производот

Слични предлози