• Ново
3PCS Куче Измет Торба Носителот, Отпад Торба Носителот, Куче Измет Торба Превозникот, Рака за Слободна Носителот

3PCS Куче Измет Торба Носителот, Отпад Торба Носителот, Куче Измет Торба Превозникот, Рака за Слободна Носителот

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Куче Измет Торба Носителот - ти Даде рака за слободна одење.Не треба да го носат кучето измет торби за на рака цело време кога шетаат кучето.Лесен за употреба!Само врзуваат на јазол во куче измет кеси.Потоа држете притиснато куп на метален држач.И да започне вашата рака бесплатно одење време!.PRATICAL!Лесно клип за повеќето поводник, клучните прстени, ранец, итн.Ова куче измет држачот може да го носи барем еден потроши торба на секоја страна.ИЗДРЖЛИВИ!Изработени од нерѓосувачки челик метал, нашите куче измет торба превозникот / носител е супер издржлив.Можете да ги користите за долго време.Пакет Содржина : 3pc носителот + 3pc клипови.

За производот

Слични предлози