• Ново
Watchs Бендови Компатибилен со Fitbit Полнење 5 Бенд, Водоотпорен Бенд со Модерна Тока Силикони Замена врвка за околу Рака за Жени Мажи

Watchs Бендови Компатибилен со Fitbit Полнење 5 Бенд, Водоотпорен Бенд со Модерна Тока Силикони Замена врвка за околу Рака

DEN 239.76
Износ
Во продавницата.

Донесе Премија TPU Силикони бендови Рака специјално дизајнирани направена за Fitbit Полнење 5 Бенд и Совршено се вклопуваат(Забелешка:Tracker не е вклучен).Процес : Овој производ е направен од силика гел, кој е водоотпорен, sweatproof, удобно и мека.Рака е задебелена, кој е удобен за носење и лесен за употреба.Материјалот е без штета за човечка кожа и не е алергичен.Боја : бела црна, портокалова сива, маслинесто зелено црна, црна, сива, црна, сина, црна вар, црвено, црно, сино теал, песок, прав бела, полноќно сина и бела.Без разлика каков тип на рачниот зглоб и да сте, тоа доза се вклопуваат добро и изгледа убаво.Различни бои покажуваат различни стилови,Брзо и исклучување,лесен за инсталација и отстранување ,цел Екран, целосен пристап до сите копчиња и карактеристики.

За производот

Слични предлози