• Ново
Whiteside Рутер Битови 2057 Фрлам Круг Над Малку со Фрлам Точка 3/8-Инчен Радиус, 1-Инчен Голем Дијаметар и 1/4-Инчен Мал Дијаметар

Whiteside Рутер Битови 2057 Фрлам Круг Над Малку со Фрлам Точка 3/8-Инчен Радиус, 1-Инчен Голем Дијаметар и 1/4-Инчен Мал

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Whiteside Рутер Битови се направени со Премиум Карбид.Прецизност основа за правилна рамнотежа при високи ВРТЕЖИ во минута.Индустриски Квалитет.Фрлам Roundovers може да се намали рамна дното, обезбедувајќи дека традиционалните roundover раб.Овие битови, исто така може да се користи за да се намали од вашиот проект, оставајќи ги само традиционалните roundover работ на страната на вашиот работното парче.

За производот

Слични предлози