• Ново
FENXIXI 6Pcs/Салфетка Прстен Салфетка Носителот Паѓаат Лисја Салфетка Тока Божиќ Свадба Партија Злато Салфетка Круг Вечера Табела Оркестарот

FENXIXI 6Pcs/Салфетка Прстен Салфетка Носителот Паѓаат Лисја Салфетка Тока Божиќ Свадба Партија Злато Салфетка Круг Вечера

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.Оваа салфетка прстен носителот сјае брилијантно во светлина и е совршена за Божиќ одмор ПОДАРОК понуда, секојдневниот живот или настан маса амбиент.Ги чисти со мека крпа.Салфетка прстен е многу елегантна и симпатична околу салфетка и ќе се направи многу убаво на маса амбиент.Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.5 cm Package Содржина : 6x Салфетка ring Only над пакет содржина, други производи кои не се опфатени.

За производот

Слични предлози