• Ново
Универзална Заеднички, Вратило Спојка Моторни Конектор DIY Волан Универзална Заеднички со Завртки, Внатрешен Дијаметар 10мм Надворешниот Дијаметар 20mm Должина 45mm

Универзална Заеднички, Вратило Спојка Моторни Конектор DIY Волан Универзална Заеднички со Завртки, Внатрешен Дијаметар

DEN 316.56
Износ
Во продавницата.

100% сосема нов и висок квалитет.Овој заеднички или спојување поврзува цврсти прачки чии оски се склони да се едни со други.Направени од премиум метал материјал, тоа е издржлив и има долг животен век.Тоа е најчесто се користат за да можат што пренесува ротари движење.Широко се користи за поврзување модел автомобили, модел бродови, роботи итн.Спецификација : Материјал : Metal Inner Дијаметар : 10мм / 0.4 in Outer Дијаметар : 20mm / 0.8 in Length : 45mm / 1.8 in Weight : 68g / 2.4 оз (прибл.)Пакет листа : 1 * Универзална Joint2 * Завртки.

За производот

Слични предлози