• Ново
Лажица на Мачки Среќа Мачка, Maneki Neko, Прилагодлив Snap Тока Мачка Јака со Бел

Лажица на Мачки Среќа Мачка, Maneki Neko, Прилагодлив Snap Тока Мачка Јака со Бел

DEN 429.12
Износ
Во продавницата.

Snap Тока стил за мачка што сака да траверс на отворено.Безбедна "Snap Тока" стил помага да се спречи вашата мачка од губење на тоа.Вклучува Бел да ви помогне да го најдете вашиот опкружен преда pal(може да се отстрани ако сакате) Вклучува Д-Прстен лесно да се закачите на беџ, симпатична шарм и други ознаки.Целосно прилагодливи 6-11" долго, па вашата мачка да ја покажат својата PURRsonality од kittenhood да зрелоста!.Светло-тежина и мазна.Само 1cm широк за удобно се вклопуваат.Нема повеќе здодевни јаки!. "Maneki-mae или "Среќа мачка" е посветен придружник кој ќе лизгајте нагоре среќа каде и да се најде тоа за нивните господари.Вие никогаш нема да се кандидира надвор од среќа со овој човек наоколу!" Вашата мачка има PURRsonality, па нека го покаже тоа со нашата забава и шарени јака дизајни кој Лажица Мачки знаци & уметност!На нашите јаки се 3/4" широк, целосно прилагодлив од 6-11" долг и вклучува сребро мачка бел.

За производот

Слични предлози