• Ново
VAENAIT БЕБЕ 1-7Y Ултра Мека Кадифен Руно Деца Девојки погоден за носене Ќебе Sleeper

VAENAIT БЕБЕ 1-7Y Ултра Мека Кадифен Руно Деца Девојки погоден за носене Ќебе Sleeper

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

100% Полиестер.Патент затворање.S (1-3 Години) / M (3-5 Години) / L (5-7 Години).Ултра Мека и Дише ; лесен GSM 300g.Не е лесно pilling ткаенина и со Брусен Руно-Наредени Внатрешни работи.Дополнителна Топлина ; TOG Оценка : 2 кое одговара на 66-70 F собна температура.Карактеристики корисна 2-начин патент тоа што го прави нашиот сон вреќа лесен за употреба.

За производот

Слични предлози