• Ново
3M 1080 М13 МАТ ЦРВЕНА 60in x 600in (5ft x 50ft) Автомобил Заврши Винил Филм

3M 1080 М13 МАТ ЦРВЕНА 60in x 600in (5ft x 50ft) Автомобил Заврши Винил Филм

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Задоволни клиенти покажат нивните возила и да генерираат линкови за вашиот бизнис. 3 M 1080 ЗАВРШИ ФИЛМ СЕРИЈА се долгорочни, отстранлив, dual фрлаат обоени филмови се дизајнирани за полна боја на возило со детали, декорација и целосна обвива без графички заштита.Големи 60" се тркалаат големини значи дека можете да го покрие целиот делови беспрекорно со доверба - 3 година гарантира надворешноста издржливост.Овие винил филмови (минимум 3.АПЛИКАЦИИ : Капи, Покриви, Багажникот капаци, Браници, Вратата панели, Тркачки пруги, Надворешните огледало ги покрива Целото возило обвива.5 мили) се продаваат во 60 инчи ролни, дозволувајќи им на речиси секој дел на возилото да бидат завиткани без шевовите.Овие филмови не бара никакви печатење, но можат да се преземат надвор од кутијата и да се примени веднаш.КАРАКТЕРИСТИКИ : 3 M Заврши Филм Серија 1080 Мат, е винил wrap film со рамна мат финиш која е одлична за целосна авто обвива за да го промените вашето возило е боја и да се заштити оригинални бои под заврши.Овој филм е Controltac притисок кој се активира со лепило овозможува да се менува и се repositioned додека фирма притисок се применува.Овие филмови имаат slideable и repositionable притисок осетлив лепило со не-видливи воздух ослободување канали за практично нема воздушни меурчиња.Овој филм е препорачливо за целосна обвива и можат да бидат применети на вашите возила хауба, багажникот, на покривот, ретровизори, рачки на вратите, стакло, мотоцикл делови, хром, метални делови и само за било релативно не-porous површината.

За производот

Слични предлози