• Ново
Компатибилен со iPhone 12 Случај/iPhone 12 Про Случај Течни Силиконски Гел Гума Телефон Случај,Случај за iPhone 12/12 Про Случај 2020 Покрие 6.1 со Полно Тело, Тенок Мека Микрофибер ?

Компатибилен со iPhone 12 Случај/iPhone 12 Про Случај Течни Силиконски Гел Гума Телефон Случај,Случај за iPhone 12/12 Про

DEN 455.76
Износ
Во продавницата.

Покрај тоа,1mm покрена рамки рабови се дизајнирани целиот екран и камера.Нашиот мобилен телефон случај е анти-отпечатоци и водоотпорен да се спротивстави на истури.Таа поддржува безжична полнење, така што ќе не мора да се преземат напори за да се отстрани заштитни случај.24-часовна поддршка на корисниците ќе бидат обезбедени во случај на производот неуспех.Сите овие ефикасно намалување на влијанието на паѓање и да се спротивстави на триење и гребнатини.Телефонот секогаш ќе се задржи чиста и сосема нов под своја заштита. 【КОМПАТИБИЛНИ МОДЕЛИ】Нашите тенок силиконски гел случај е совршено компатибилни со i Phone 12/ i Phone 12 Про и тоа се вклопува удобно во текот на телото,копчиња и криви,обезбедување на телефонот е одговорно допир и лесен за пристап. 【OUXUL Е УСЛУГА ПО】Станете наш клиент и да уживате во слободен 365-ден се врати и размена. 【ЛЕСНО ДА се ЧИСТИ】Било прашина или нечистотија на течни силикони случај може да биде суспендиран за исклучување лесно со влажна партали. 【ШАРЕНИ ТЕЧНИ СИЛИКОНИ СЛУЧАЈ】Оваа мека случај за i Phone 12 и i Phone 12 Про е направен од високо-квалитет со силиконска,која го спречува вашиот телефон на лизгање надвор од вашата рака,или исклучување на табелата,мека на допир и добра потпора кога тоа држи.20 бои се достапни за различни потреби,нуди сеопфатна заштита за вашите скапоцени нови пристигнување!.Ако имате било какви прашања на нашата силикони телефон опфаќа,ве молиме слободно да контактирате со нас и ние ќе се реши што ПОБРЗО.

За производот

Слични предлози