• Ново
2 парчиња Килибар ПРЕДВОДЕНА од Страна Маркер Светла за Полнење за ФОЛКСВАГЕН Tiguan 2018-up Буба 2012-2019 Јасно Леќа Замена ОЕМ Предниот Браник Sidemarker Светилка

2 парчиња Килибар ПРЕДВОДЕНА од Страна Маркер Светла за Полнење за ФОЛКСВАГЕН Tiguan 2018-up Буба 2012-2019 Јасно Леќа

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

✔ КАРАКТЕРИСТИКИ : Јасно Леќа, Замена на ОЕМ страна браник маркер.Додадете нов изглед на вашиот буба. ✔ПАКЕТ : 2 парчиња Јасно леќа предниот браник страна маркер светлина , ТОЧКА/SAE одобрени, 1 година гаранција.✔FITMENT : Компатибилен со "Фолксваген" Tiguan 2018-up, Буба 2012-2019, ОЕМ Дел# 5 C5945072 A / 5 C5945071 A.Директни plug and play инсталација. ✔ФУНКЦИЈА : Надградба на вашиот Tiguan со нов моден стил јасно леќа предводена од страна маркер светлина.

За производот

Слични предлози