• Ново
3D Божиќ Очила - Светла се Претвори во Магичен Слики Право Пред Вашите Очи! Нашите САД НАПРАВЕНИ Празник Спецификации Се Совршени За Семејство, Пријатели Или Било пр?

3D Божиќ Очила - Светла се Претвори во Магичен Слики Право Пред Вашите Очи! Нашите САД НАПРАВЕНИ Празник Спецификации Се

DEN 166.80
Износ
Во продавницата.

ЧУВА ДЕЦАТА им се ЗАБАВУВААТ со ЧАСОВИ - Забавно партија услуги кои се трансформираат флеш светла, уличните светилки, фарови, екранот светла, светла и др.Со нашиот Празник спецификации, остро ги гледате Сликите во секоја точка на светлина.Додека го носи овие очила се погледне на елка светла, град светла или било светла далечна точка на светлина, за да ги видите магичен порака на Одмор Спецификации.Тие се свитка до убаво и лесно со трајни картон.ОДГОВАРА на СИТЕ РАЗЛИЧНИ ГЛАВА ГОЛЕМИНИ - Нашата 3 D очила се совршен прилог на гледање Божиќ светла или било Светла Точка на Светлина.Овие се совршени за долго автомобил вози во текот на ноќта кога децата стане досадно.Сепак, тие се одличен додаток за волшебно светлина искуство.Овие се фантастични за млади и стари!Нашите очила се огромен хит за семејни собири или секогаш кога имате луѓе во текот на празниците.Тоа е неверојатно!Совршен објектот да светне животот на оние околу вас.Било која друга употреба на овој производ не се препорачува.Донесе овие заедно, кога гледате вашиот сосед светла или присуствуваше на светлосно шоу настан.Нашите очила се совршен додаток за семејни собири или испраќање од Божиќ партија покани и празник ги Повикува.САД НАПРАВЕНИ HOLOGRAPHIC ЛЕЌИ - Само ограничена количина на Располагање, па КУПИ СЕГА!Бидете изненадени оваа сезона како нашите леќи се трансформира обичниот одмор светла, град светла, уличните светилки и повеќе во магичен празник слики.

За производот

Слични предлози