• Ново
CAT7A Заштитените Столб (ЦМР), Ethernet Кабел 1000ft Ролна, Заштитени Фолија Извртени Пар (S/FTP) 23AWG, Цврсти Чисто Голи Бакар, 1000MHz, УЛ Уверение, Лесно се Повлече, најголемиот Дел ?

CAT7A Заштитените Столб (ЦМР), Ethernet Кабел 1000ft Ролна, Заштитени Фолија Извртени Пар (S/FTP) 23AWG, Цврсти Чисто Голи

DEN 215.76
Износ
Во продавницата.

ДВОЈНО ЗАШТИТЕНИТЕ : Секој пар е индивидуално спакувани во фолија штит и сите четири пара се покриени од страна на целокупната плетенка жица.ПРЕМИУМ CAT7 A : Заштитените ЦМР Столб (S/FTP), 23 AWG, Цврсти Голи Бакар.Под тротоарите.Чист Бакар Проводници & Должина ознаки на јакна.Соба в соба.На оклопна внатрешноста на кабел помага да го заштитите вашиот мрежен сигнал од пречки.Со ВИСОКИ ПЕРФОРМАНСИ : Брзина на пренос до 1000 MHz и пошироко IEEE 802.За во ѕид инсталации, меѓу катови, во не plenum области и може да го замени општа употреба (CM номинална) ethernet кабли.Секој пар е заштитен + вкупно плетенка.Прекинувачи.Комерцијални risers.3 на 10 GBASE-Т и наследството брзини.Совршен за high-end пренос на дигитален и аналоген за податоци, видео и аудио апликации.Таа, исто така помага во постигнување на повисоки фреквенции до to1000 MHz.Обезбедување на добра заштита од EMI бучава и да ја стартувате на повисоки фреквенции.3 на (Рое+).Јакна е нога - означени за да им помогне да ги пратите останатите износ на кабел лево.Пристапни Точки.Печ Панели.Висок квалитет на безбедноста на имотот.ТЕСТИРАН И СЕРТИФИЦИРАН : Нашите кабли се УЛ Наведени, ETL Потврдена, Ro HS Согласност и 3-та Страна Тестирани.УЛ наведени за безбедност на усогласеност.Во ѕидовите (Станбени или Комерцијални).КАВГА СЛОБОДЕН ПАКУВАЊЕ : Кабли дојде на метежот слободни, лесно се повлече свиткани околу еден калем.Јакна е пламен retardant ПВЦ, кои ви даваат дополнителна заштита.Power over ethernet.

За производот

Слични предлози