• Ново
Рептил Светилка Носителот E27 Топлина Купола Керамика Сијалица Светлина Носителот Трајни Клип за Рептили Милениче Рефлектор Опционална Поддршка Заградата Рептил ?

Рептил Светилка Носителот E27 Топлина Купола Керамика Сијалица Светлина Носителот Трајни Клип за Рептили Милениче Рефлектор

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

- Тоа е исто така отпорен на висока температура и може да биде сериозна и обесени, што го прави да бидат повеќе удобен и економичен. - Погоден за инсталирање УВА крушка, инфрацрвена керамички грејач, енергија-заштеда на UVB светилки и така натаму. - Може да се користи за да се задржи топло за рептили терариум (желки, гуштери итн.) и, исто така, може да се користи на сонце и додаток на калциум за вода желка, итн риба во резервоарот.Боја : Gray1 висока температура отпор 500 степени Celsius2 Обезбедува природно инфрацрвена топлина која се симулира сонцето.3 longevity4 не-возвишеното компоненти даваат топлина, без светла, блескави light5 големи кружни emitters водич топлина за да се зголеми делот на sun6 погоден за E27 accessories Package се вклучени : 1 X Светлина Holder Please знаат дека крушка, приклучок и кабел за линија не е вклучено во тоа, ви благодариме за вашето разбирање!.

За производот

Слични предлози