• Ново
Wennikids Бебе Девојка Дете Водоотпорен Флорални Маскирани Грб Јакна Outwear Мантил Дуксери

Wennikids Бебе Девојка Дете Водоотпорен Флорални Маскирани Грб Јакна Outwear Мантил Дуксери

DEN 383.76
Износ
Во продавницата.

Полиестер,Памук,Најлон.Бебе Девојка Дете Водоотпорен Флорални Маскирани Грб Јакна Outwear Мантил Дуксери.Материјал : 35% Памук+35% Полиестер+30% Најлон. 5 Size за 1-6 T Бебе Девојка.Многу добро се обезбеди состојба покажува многу минимален мијат/носат.Повеќе од само мантил-може да се носи секој ден, пролет, лето и есен.

За производот

Слични предлози