• Ново
PRUNUS J-985 Џеб Радио Преносни Мини AM FM Стерео Радио со Слушалки, Клип, PRUNUS J-199 Ретро Радио Преносни Транзистори AM FM ШВ Гроздобер Радија со Bluetooth

PRUNUS J-985 Џеб Радио Преносни Мини AM FM Стерео Радио со Слушалки, Клип, PRUNUS J-199 Ретро Радио Преносни Транзистори

DEN 1751.76
Износ
Во продавницата.

Моќ извира покриени од еден ден. 【Мини Радио со Џеб Големина】 Мерење само 1. 【Лесен за Употреба】J-985 мали радио има е слушалка џек, ON/OFF прекинувач, подесување на воланот, за јачина на воланот, бендот се префрлат, старата школа тјунер бирате и моќ индикатор, кој е прилично лесен за употреба.Погоден за џогирање, возење, одење, кампување, итн.Назад клип вклучени за клипинг на џеб, е доста удобен за пешачење, трчање, возење велосипед, работа во градината и патување.Нема потреба да се повлече од антената како и другите аналогни транзистори радио.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Тоа е лесно за помали деца и стари лица. 【Одличен Прием】 Оваа AM FM преносни радио Фреквентен опсег : СУМ : 530-1710 KHz; FM : 87-108 MHz.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.

За производот

Слични предлози