• Ново
Салон Берберот Кејп Сончоглед Печатени Коса за Сечење, Ртовите, Бричење Брада Лигавче за Дома Салон и Бербер

Салон Берберот Кејп Сончоглед Печатени Коса за Сечење, Ртовите, Бричење Брада Лигавче за Дома Салон и Бербер

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Започнете со прочешлување, така што сите на косата паѓа на престилка. Прикачување на вшмукување чаша на огледало.МАТЕРИЈАЛ : Нашата коса салон професионални shawl е направен од високо-квалитет полиестер, Ова губење на кејп се дише, издржлив, отпорен на вода и може да се ефикасни се задржи вашата облека суви и чисти. По завршувањето, олабави морон и истурете ја косата во лигавче во корпата за ѓубре.Тоа мие добро и е добредојден прилог за давање на фризури.Овој салон кејп лежи рамно над вашето тело, и е доволно долго дури и за tallest таму.ЕКСТРА ГОЛЕМИ БЕРБЕРОТ КЕЈПЦЕЛОСНА ПОКРИЕНОСТ : Мерење 65x55 инчи, оваа берберот кејп е доволно голем за да се обезбеди целосна покриеност.професионални салон кејп специјално дизајниран за Фризура, Боја на Косата, Перм, Нега, Употреба на Печени на Масло, стил на косата, фризерски за коса, боја, перм, салон за сечење, боење, салони за коса, barbers, косата стилисти, фризери, козметик, принцип козметичарите, шминка уметници, студио, перформанси, за домашна употреба, примена на козметички, чешла косата, бричење бради.Пакетот вклучува : 1 x Водоотпорен Коса за Сечење Капа, 2 x кука морон Тоа мие добро и е лесно да се свитка и продавница.Само тресете коса исклучување по користи.ОБЕЗБЕДУВАЊЕ на КВАЛИТЕТ : Ние гарантираме за да се обезбеди најдобар квалитет фризура крпа, Бричење Брада Лигавче.Салонот кејп престилка може да понуди подобра покриеност над облека и чевли.

За производот

Слични предлози