• Ново
Dasing 12Pcs Овлажнител Почиста, Овлажнител Резервоарот Почиста Риба,за Protec Kaz PC1F,Повеќето Mumidifier, Навлажнувачи Риба Резервоарот

Dasing 12Pcs Овлажнител Почиста, Овлажнител Резервоарот Почиста Риба,за Protec Kaz PC1F,Повеќето Mumidifier, Навлажнувачи

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

[Одлични Перформанси]активна состојка на овлажнител почиста е главно сребрени јони.Овлажнител почиста риба може да се прошири овлажнител wicking филтер живот и одржување на вода чиста, спречување на вас да бидат непожелни мириси и да се намали бројот на чистење. [Погоден за Повеќето Навлажнувачи]Овој овлажнител почиста совршена работа со повеќето vaporizers пареа, evaporative, ултразвучно навлажнувачи, топло & кул магла навлажнувачи, и риба тенкови, исто така, работат со овлажнител wicking филтер. [Лесен за Употреба]Само капка на симпатична почиста риба на вашиот овлажнител резервоарот, Тоа ќе биде кружи околу во рибата резервоарот, овлажнител.Еден овлажнител почиста може да се користи во навлажнувачи со тенк што е до еден галон во големина.Замена на секои 30 до 60 дена. [Внимание]Почиста риба димензии(Lx W) : 2.55 инчен x 1.75 инч.Овлажнител отворањето треба да биде најмалку 1.8-инчен дијаметар.Please double-check отворањето на вашиот овлажнител без разлика дали тоа е доволно голем за да ги собере овие овлажнител почиста риба.големина : 6.5 х 4.5 cm Material : plasticcolour : +purple Package Содржина : 12 x овлажнител filter Only над пакет содржина, други производи кои не се опфатени.Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.

За производот

Слични предлози