• Ново
ВИСОК Кафе Тело Чистење Сапун Бар Природни Кафе рачно изработени Пенење Бар Сапун, 3.17 оз Бања Бар

ВИСОК Кафе Тело Чистење Сапун Бар Природни Кафе рачно изработени Пенење Бар Сапун, 3.17 оз Бања Бар

DEN 311.76
Износ
Во продавницата.

ВИСОК Е Мелез Сапун Изработени од 100% Арабика кафе чистење честички, може да се види на кафе грав.Природно Кафе Кафе има бесконечен извор на хранливи материи и неколку антиоксиданси дека тоа е од корист на лицето, раката и сите тело.Бања Сапун Без боја, додаде, со освежувачки вкус на кафе, одговара за сите типови на кожа.Функции ВИСОКА Е рачно изработени сапун има неверојатни exfoliating акција на која што и го стимулира сетилата, го отвора на кожата несовршености.Употреба Можете да го користите сапун лентата директно или стави на бар сапун во пенење нето да се мачкам тоа.По употреба, арома на кафе ќе остане во вашите раце.ЌЕ ВИ СЕ ЉУБОВТА !.Во ДОБРО Кафе Бар Сапун е рачно изработени од 100% природни кафе честички.Телото сапун бар може да обезбеди сигурен кожата храна додека exfoliating.Моќен 3 во 1 ефект.Exfoliating.Чистење.Навлажнувачки.Во ДОБРО кафе чистење сапун е рачно изработени со чиста природна кафе состојки.Бебиња, деца и постари лица може да се користи за чистење.Целото семејство може да се користи, тоа.На чистење сапун има 3 во 1 моќни функции, Exfoliating, Чистење, Навлажнувачки, но тоа не е може обезбедува сигурен кожата храна, можете да го користите за чистење на вашата рака, нога, лицето и сите тело.Тоа ќе ви носи поинакво искуство.Во ДОБРО Кафе Бар Сапун е рачно изработени од 100% природни кафе честички.Телото сапун бар може да обезбеди сигурен кожата храна додека exfoliating.Моќен 3 во 1 ефект.Exfoliating Cleansing Moisturizing.

За производот

Слични предлози