• Ново
Shanrya Шиење Складирање Кутија, Големи Складирање Кутија Занает Тема Игла Ткаенина за Шиење Кошница, за Занает Материјали Уметнички Занает(Цреша црвениот)

Shanrya Шиење Складирање Кутија, Големи Складирање Кутија Занает Тема Игла Ткаенина за Шиење Кошница, за Занает Материјали

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

260° прилагодливи опсег, лесен и удобен.Пространа внатрешност, обезбедува доволно простор за сите ваши алатки и материјали.Вграден-во игла подлога, мини џеб и монтажни пластичен послужавник со spacer направи внатрешни работи идеален за чување на предмети.Вградени карактеристики : Чувајте ги вашите tools, со цел и безбедно.Пространа внатрешност, обезбедува доволно простор за сите ваши алатки и материјали.Стилски изглед : на класичен изглед носи гламур во оваа складирање кутија.Одбрани Квалитетни Материјали : Сите-покривање сино платно тело, висок квалитет и не-брчки полиестер ткаенини, добра еластичност, силна отпорност на абење.Златото се намали детали нагласи уникатна текстура на цветни печатење на ткаенини, со чувство на модата.Најдобри Складирање : Лесно да ги зачувате вашите теми, ножици, копчиња, игли, вретена, касета, и така натаму.

За производот

Material:
polyester + fabric + solid frame
Item Type:
Sewing Basket
Color:
Red, Yellow, Blue, Purple, Pink (Optional)
Package List:
1 x Sewing Basket :
1 x Detachable Plastic Tray :

Слични предлози