• Ново
MTD 946-04381 Кабел-Страни Контрола

MTD 946-04381 Кабел-Страни Контрола

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Вклучува (1) MTD 946-04381 Кабел-Страни Контрола.Мерки 64.5" вкупна Должина х 53" Обвивка Должина.MTD Вистински Делови се направени за MTD семејството на брендови, вклучувајќи Троја-Bilt, Двор Човек, Арнолд, Ремингтон, Двор Машини, Колумбија, Мареј, Robomow, и повеќе.MTD брендови, производи и делови се поддржани од страна на силна мрежа на MTD продажба, услуга и поддршка.Основана во Кливленд, Охајо, во 1932 година, MTD Производи Inc е лидер во дизајн и производство на отворено моќ опрема како што се lawnmowers и снег компресори.Основана во Кливленд во 1932 година, MTD Производи Inc.е лидер во дизајн и производство на отворено моќ опрема како што се lawnmowers и снег компресори.Со седиште во Долината Град, Охајо, MTD има инженеринг, производство, дистрибуција и продажба канцеларии во повеќе од 20 земји.MTDs оригинални основачи беа претприемачи кои се поставени од Германија за да создаде работни места за себе и за другите во Америка.Тие се верува луѓе се она што го направи разликата.MTD продолжува своите наследство денес држејќи точно на овие основни вредности, давање назад кон луѓе и заедници ние се јавам дома, создавање на работни места и развивање на иновативни производи.

За производот

Слични предлози