• Ново
Groz 01473 8 Надвор Caliper

Groz 01473 8 Надвор Caliper

DEN 589.68
Износ
Во продавницата.

Дизајниран за сигурни, точни изгледот и мерење работни места, овие се од огромна користите за да toolmakers и сите механика на кои им е потребна пофини на вредноста и подобра рамнотежа Прецизност направи цврсти стандарди во текот на.Divider поени се стврдне 50-55 HRC за зголемена отпорност на абење.Произведени од високо квалитетен челик, нозе се изработени со мазна коси.Фино изработени цврст орев работи глатко да се обезбеди нозе точно да димензија.Оратор точка студ има голем имајќи површината спречување на несакани девијации на нозе.Овој опсег на Дебеломер и Dividers се најдобрите алатки на нивниот вид.Произведени од високо квалитетен челик, нозе се изработени со мазна коси.Прецизност направи цврсти стандарди во текот на.Дизајниран за сигурни, точни изгледот и мерење работни места, овие се од огромна користите за да toolmakers и сите механика на кои им е потребна пофини на вредноста и подобра рамнотежа.Фино изработени цврст орев работи глатко да се обезбеди нозе точно да димензија Овој опсег на Дебеломер и Dividers се најдобрите алатки на нивниот вид.

За производот

Слични предлози