• Ново
Колумбија Мажите Брус Правоаголна очила за сонце

Колумбија Мажите Брус Правоаголна очила за сонце

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Увезени.Пластична рамка.Три Целулоза Ацетат леќа.Поларизирана.УВ Заштита Слој на кожата.Леќа ширина : 63 милиметри.Мост : 15 милиметри.Рака : 130 милиметри.Лесен.Поларизирана.Рецепт Пријателски.Целосната-Rim. 100% UV Заштита.Кој поларизирани леќи и лесен изградба, овие очила за сонце се идеални на и надвор од водата.

За производот

Слични предлози