• Ново
Зиг Меморија Систем Calligraphy Двојна Совет Маркер, Чисто Црна Пакет од 6 (MS3400-010)

Зиг Меморија Систем Calligraphy Двојна Совет Маркер, Чисто Црна Пакет од 6 (MS3400-010)

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Маркер карактеристики двојна совет со 2.0 mm тесен и 5.0-милиметри широк завршува.Возбудлива маркер кој се отвора нови можности во уметноста на парична казна ракопис.Вода-базирани мастило што не ќе искрвари и да е фото-безбедно и водоотпорен.Овој пакет содржи 6 маркери.Маркер карактеристики двојна совет со 2.0 mm тесен и 5.0-милиметри широк завршува.Двојно падна, едниот крај има 5.0-мм квадратни совет, а другиот има 2.0-мм квадратни совет.Возбудлива маркер кој се отвора нови можности во уметноста на парична казна ракопис.Вода-базирани мастило што не ќе искрвари и да е фото-безбедно и водоотпорен.Архивскиот квалитет, lightfast, киселина слободни.

За производот

Слични предлози