• Ново
Мали Памук Нето-Производство на Обновливи Кеси рачно изработени Пакет на 6 - Перат Farmhouse Виси Кујна, Намирници, Зеленчук, Овошје Складирање Торби | Преносни Кеси за Ш?

Мали Памук Нето-Производство на Обновливи Кеси рачно изработени Пакет на 6 - Перат Farmhouse Виси Кујна, Намирници, Зеленчук,

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

ПАМУЧЕН МАТЕРИЈАЛ : Перат и еднократно;.МУЛТИ-за УПОТРЕБА : ① Виси Кујна простор за garlics, кромид, портокал, домат .FARMHOUSE СКЛАДИРАЊЕ ТОРБИ : рачно изработени мали кеси со нето се справи.Тоа е лесно да се носат и висат;.МАЛА ГОЛЕМИНА : Прибл 2.6 инчи*7.8 инчи проширување со;.ПАКЕТ : 6 PCS мали памук нето-кеси.МУЛТИ-за УПОТРЕБА : Овие памук нето кеси не само што може да се сместат заеднички зеленчук и овошје, но исто така може да се одржи на шише.Рачно изработени FARMHOUSE/BOHO СТИЛ : Мали Димензии - Таму е ретко соодветно складирање торба за нешто мали во големина како garlics;Плетење - Добро направен мал складирање нето торби;Обновливи - Тоа е пријателски за семејство;Перат - Памучен материјал.Не грижете се за добивање на валкани!Тоа ќе биде чиста по перење!Рачка - ①hanging може да се зачува простор ② може лесно да се носат!.

За производот

Слични предлози