• Ново
Мотоцикл Електрично Возило Rearview Огледало Мобилен Телефон Носителот Готова Брза Јава Ротирачки Авто-Заклучување Навигација Заградата Црвена

Мотоцикл Електрично Возило Rearview Огледало Мобилен Телефон Носителот Готова Брза Јава Ротирачки Авто-Заклучување Навигација

DEN 420.00
Износ
Во продавницата.

Се обезбеди стабилност во текот на безбедно возење.Едноставна едно-копче механизам : Користете една страна да брзо притиснете го копчето за заклучување на страната на арм, а потоа се потпреме на телефонот против предизвика копчето.Здрав и заштитна : еластична и не се лизга клипови можат цврсто да се поправи на пропустливи и мека гума на пропустливи може да се избегне гребење на вашиот уред.Таму се дебели меки силиконски влошки на рацете и нозете.

За производот

Слични предлози