• Ново
Жените UPF 50+ Заштита од Сонце Кратко Sleeve Кошула, Сува Fit Отворено Пешачење Маици Пливање Риболов Блузи Лесни

Жените UPF 50+ Заштита од Сонце Кратко Sleeve Кошула, Сува Fit Отворено Пешачење Маици Пливање Риболов Блузи Лесни

DEN 383.52
Износ
Во продавницата.

[100% Задоволството на Клиентите] Секој проблем со осип guard кошула за жени, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне.* На женска УВ кратко sleeve кошула е дизајниран со 90% полиестер+10% spandex, која е ултра меки и удобни.Сонцето кошули за жените е супер-тенок и лесен, кој никогаш не додај товар за вас.

За производот

Слични предлози