• Ново
Everydecor Мали Поцинкуван Метал Бенд Декоративни Сфера

Everydecor Мали Поцинкуван Метал Бенд Декоративни Сфера

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Одликувајќи се со природни метална сива заврши со потресени детали, оваа решетки метал сфера е совршен за пополнување на големи стаклени чаши, вазни и повеќе.Екран во вашиот дом за едноставна, но сепак интересна допир.Може да се користи за да комплимент вашиот тековната оркестарот шема или направи тоа фокусна точка на соба.Дијаметар : 4 инчи.Додадете декоративни допре до дома décor со овој Метал Бенд Декоративни Сфера.Одликувајќи се со природни метална сива заврши со потресени детали, оваа решетки метал сфера е совршен за пополнување на големи стаклени чаши, вазни и повеќе.

За производот

Слични предлози