• Ново
Обновливи Крпа Лицето Маска Дише Прилагодливи 3 Слој Памук Лицето Маска со Филтер Џеб (Multipack)

Обновливи Крпа Лицето Маска Дише Прилагодливи 3 Слој Памук Лицето Маска со Филтер Џеб (Multipack)

DEN 431.76
Износ
Во продавницата.

Носат ткаенина лице покривки во јавноста settings и се мијат по секое користење на лице маска пакет.Бранат себе си и вашите најблиски со air Defender обновливи маска.Заострување на уво циклуси удобно да одговара на големината на вашето лице.Тоа обезбедува целосна лицето брадата покриеност идеален за многу секојдневни активности, кампување, трчање, отворено истражување, џогирање, паркови, двор, градина работа и повеќе.Прилагодливи затворање.Квалитетен материјал е безбедно за семејствата и на животната средина.

За производот

Слични предлози