• Ново
L-КАНДИДИРА Бебе Вода Чевли на Боса Кожата Аква Sock Пливаат Чевли за на Плажа Пливаат Базен

L-КАНДИДИРА Бебе Вода Чевли на Боса Кожата Аква Sock Пливаат Чевли за на Плажа Пливаат Базен

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Гумен ѓон.Материјал : 92% полиестер и 8% spandex горниот, флексибилен и да се дише; Врвен квалитет гумен ѓон,лесни и се лизга отпорни.Погодност : Мазна вратот дизајн спречува гребење кога носат.Тоа е лесно да се носат и полетување.Флексибилни&Удобно : се Направени од издржлив и високо водат ткаенина со силна wicking перформанси, брз-сува и удобен за носење.Заштитна&Safe : Оваа вода чевли е погоден за носене со врвен квалитет гумен ѓон, која ги штити вашите нозе да се повреди со остри предмети.Широк Usages : Унисекс вода чевли за деца, жени и мажи.Совршен за одење, трчање, јога, плажа спорт, пливање и други затворен и отворен спортски активности.L-КАНДИДИРА Бебе Вода Чевли на Боса Кожата Аква Sock Пливаат Чевли за на Плажа Пливаат Базен Стилски Вода Чевли е Вашиот Најдобар Избор.Модерен вода чевли имаат ефект на бос акупресурата.Со правилен избор на носење на аква чевли во спортови на вода или на жешка плажа.Како алтернатива на затворен влечки или одење чевли, кога прават светлина активности на отворено или се одмара нозете по ригорозни вежби.Овие чевли се дизајнирање на повеќе модели и бои за да се исполнат вкусот на различни луѓе.

За производот

Слични предлози