• Ново
Ткаенина Туш Завеса Стандардна Големина - Herringbone & Шарени Текстура, Хотел Одделение, Машина Перат, водоотпорен, 160 GSM во тешка категорија, 71x72, Морнарица

Ткаенина Туш Завеса Стандардна Големина - Herringbone & Шарени Текстура, Хотел Одделение, Машина Перат, водоотпорен, 160

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Мрачно Дизајн : На шарени herringbone текстура додава малку на луксуз, за да вашата бања 6.Собори сува ниска, отстрани веднаш, ниско ниво на железо ако е потребно. 12 Рѓа доказ grommet засилувања за било туш завеса куки.Добро Занаети : 12 rustproof метал grommets и засилен врвот насловот чувајте го издржлив, лесен за инсталација.Боја : Бела Големина : 71 (ширина) x 72 (должина) инчи Занает : Herringbone Ленти Дизајн Материјал : 100% Полиестер Платно Додаток : не вклучуваат куки и род Функции : водоотпорен, еко-пријателски, без мирис и ПВЦ слободни Главни Карактеристики : 1. Стандардна големина туш завеса : можат да бидат применети во било кој стандарден бања 2.Стандардна Големина : Ова herringbone туш завеса е 72 инчи висок кога виси, brights вашата бања со стилски, шарени шема. Мека : На платно туш завеса или лагер е мек-се чувствуваат и виси навистина добро.

За производот

Слични предлози