• Ново
Светла Selfie Прстен Три-Боја на Светлина Работи за Asus Fonepad 7 ME372CG 10 Инчен со Далечински управувач за Live Stream/Шминка/YouTube/TikTok/Видео/Снимање (Dimmable/Прилагодливи)

Светла Selfie Прстен Три-Боја на Светлина Работи за Asus Fonepad 7 ME372CG 10 Инчен со Далечински управувач за Live Stream/Шминка/YouTube/TikTok/Видео/Снимање

DEN 959.76
Износ
Во продавницата.

⚡[Dimmable 10" ПРЕДВОДЕНА Прстен Светлина] Нашата Професионална прстен светлина карактеристики 3 начини на осветлување боја : топло/ топло бела/ бела светлина (од 3300 K да 6500 K), и секој од нив има 10 прилагодува осветленоста, совршено ги задоволува сите ваши потреби.●Следниот елемент на топката заеднички врз база тогаш завртка на кружниот светлина.●Live Stream во целост 3 режими на боја и 10 осветленоста на вредноста се овозможи најдобро осветлување за вашиот live stream.Поврзани преку Bluetooth, и може да се земе слики/видеа, без допирање на вашиот мобилен телефон во опсег од 10 метри/ 32 стапки. ⚡[Универзален Телефон Носителот] со Користење на 2-во-1 360 rotatable дизајн, комбинација од мобилен телефон метал goose деколте носителот и прстен светлина стојат, поддршка на клипот вашиот телефон во вертикална или хоризонтална, направи поголемиот дел од овој круг светлина.●Вртете го телефонот носителот на прстен светлина.●Целосна 360 степени Движење со Прилагодливи Тип Clip - за Обезбедување повеќе избори за вас.Тоа исто така може да функционира како табела светилка, поради тоа што е опремена со мини tripod застане.Ова е вашиот идеален прстен светлина за live stream, фотографија, selfie, You Tube видео снимање и така натаму.Без батерија потреби.USB напојува прави прстен светлина, може да се користи на отворено. ⚡[Солидна 360 Tripod Стојат] Надгради не telescoping tripod направен од висок квалитет на алуминиум, најдобро се користи на клупа може да се прилагоди од 1 инч да 7. ⚡[Телефон Носителот & Светлина Стојат] Секоја Onda Styz Прстен Светлина има 360 степени телефон носителот и стигнале tripod дека без напор помага да направите различни нивоа на осветленост и агли на осветлување!Телефонот држач е погоден за подлога и повеќето паметни телефони.

За производот

Слични предлози