• Ново
200 Пакет Пластични Шиење Bobbins, Класа 15 Bobbins, Транспарентни Машина за Шиење Bobbins за Juki Брат Бебе Заклучување Пејач Викинг Pfaff, Големината НА, SA15

200 Пакет Пластични Шиење Bobbins, Класа 15 Bobbins, Транспарентни Машина за Шиење Bobbins за Juki Брат Бебе Заклучување

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Лесен за Употреба - Овие класа 15 пластични bobbins се лесно да се променуваат и употреба, како и машина за шиење bobbins може да ви помогне да заврши за шиење проектот ефикасно; јасно bobbin е мазен и нема да scrape низа, многу подобро отколку метал bobbins.Класа 15 (SA156) Пластика Шиење Bobbin - пластични брат bobbins класа 15 одговара на повеќето комерцијални и дома везови и машини за шиење, како брат, babylock, janome, пејач и слично, деталите како што е подолу се наведени.

За производот

Слични предлози