• Ново
NADAMOO Дрво Нула Поправка Комплет за Подот и Мебел, вклучувајќи 12 парчиња Дрво Додатен Паста, 1 Четка, 8 Допре До Маркери, 8 Восок Стапови,1 Острилка.

NADAMOO Дрво Нула Поправка Комплет за Подот и Мебел, вклучувајќи 12 парчиња Дрво Додатен Паста, 1 Четка, 8 Допре До Маркери,

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

вклучувајќи 12 парчиња Дрво Додатен Паста, 1 Четка, 8 Допре До Маркери, 8 Восок Стапови,1 Острилка.Можете да ги обнови кат/мебел од себе, не треба побара искуство profesional да поправка на вашиот кат мебел и инјекциска смеса.Дома, DIY поправка ќе биде полесно од тука за надвор!.NADAMOO Дрво Нула Поправка Комплет за Подот и Мебел, 12 * Дрво Додатен Паста, 1 * Четка, 8 * се Допре До Маркери, 8 * Восок Стапови, 1 * Острилка.

За производот

Слични предлози