• Ново
Зимски Новородено Бебе Момче Девојче Облека Поставите Ребрести Унисекс Облека Младата Солидна Памук Копчето Долг Ракав Блузи Панталони 2 ПАРЧИЊА

Зимски Новородено Бебе Момче Девојче Облека Поставите Ребрести Унисекс Облека Младата Солидна Памук Копчето Долг Ракав

DEN 215.76
Износ
Во продавницата.

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% Памук.Увезени.Еластична затворање.Машина Перат.Материјал : Одлично Памук.Многу удобно ткаенина, мека текстура, склопот на материјали, добра еластичност, дише и топло, не-иритирачки за кожата.Дизајн Карактеристики : унисекс бебиња трендовски ребрести сет, класични дрвени копчиња U-necked, долги ракави и прилепува затворање bodysuit блузи, погодно да се стави на и полетување на вашето бебе облека; еластична корселе долго панталона дизајниран со drawstrings, водат и snugger одговара.Овој жив солидна панталона тимови одлично се вклопуваат 0 до 3, 3 и 6, 6 до 12, 12 до 18 години и од 18 до 24 месеци неутрален infantsre се Фокусира на деца облека.Кликнете во продавницата за да видите повеќе топла ново издание!.Боја : Ребрести Сино | Големина : 0-3 Месеци Промоции може да се разликуваат во зависност од бојата/големина. 100% Памук.Солидна повторно се Фокусира на деца облека.Кликнете во продавницата за да видите повеќе топла ново издание!.

За производот

Слични предлози