• Ново
Brydge 10.2 Безжична Тастатура Компатибилен со iPad 9, 8 & 7 Генерација, позадинско осветлување на Копчињата, Долго траење на Батеријата, Простор Сива

Brydge 10.2 Безжична Тастатура Компатибилен со iPad 9, 8 & 7 Генерација, позадинско осветлување на Копчињата, Долго траење

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Од канцеларија биро за релаксирање на каучот, Brydge тастатури секогаш обезбедуваме совршен агол на гледање.2 конекција, водечка индустрија на копчето патување на само 1.Совршена рамнотежа помеѓу таблет и лаптоп, на 10.ПОЛНА-БРЗИНА НА ПРОДУКТИВНОСТА.2 тастатура е водечка индустрија на тастатурата што е фалсификувани надвор од едно парче на високо-одделение алуминиум, на Brydge 10.СЕКОЈ АГОЛ, во секое време Нашиот патентиран зглоб дизајн, нуди комплетна гледање флексибилност која се движи од 0 до 180 степени.ЕДНА ГОДИНА ГАРАНЦИЈА & ПОДДРШКА Brydge горд на квалитет и издржливост на своите производи.НЕВЕРОЈАТНИ ПИШУВАЊЕ ИСКУСТВО На Brydge 10.2 тастатура е дизајниран да се вклопуваат во i Pad 9, 8 & 7 Генерација модели САМО, во големина, боја и дизајн со посветен i OS посебна функција на копчиња.Сите Brydge производи доаѓаат со Ограничен на Една Година Гаранција и бесплатно поддршка на корисниците со седиште во Park City, Utah, USA.ЦЕЛОСНА ГОЛЕМИНА НА ТАСТАТУРАТА.2 е дизајнирана за да ви дадат стабилна основа за вашиот i Pad со тактилни прилагодливи позадинско осветлување на копчињата.BLUETOOTH ТАСТАТУРА На Brydge 10.2 е крајната i Pad тастатура со позадинско осветлување на копчињата, брз и сигурен Bluetooth 4.2 безжична тастатура зема продуктивноста на следното ниво.2 мм, и до 12-месец на животниот век на батеријата.

За производот

Слични предлози