• Ново
Жените Т-Маица Секојдневен Лето Кратко Sleeve Tee Сончоглед Печати Лабава Одговара Блуза Блузи...

Жените Т-Маица Секојдневен Лето Кратко Sleeve Tee Сончоглед Печати Лабава Одговара Блуза Блузи...

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

✿ Графички Т-Маици Големина може да се изберат во S-2 XL : Мал=(НИ 2-4), Среден=(НИ 4-6), Голем=(НИ 6-8), X-Large=(САД 8-10),XXLarge=(НИ 10-12),3 X-Голем=(НИ 12-14),4 X-Голем=(САД, 14-16),5 X-Голем=(САД, 16-18).5" ★ Должина : 63cm/24.Тоа е до која превозот начини на кои можете да го одбрале.

За производот

Слични предлози