• Ново
HTZ0 Комерцијални Топлина Светилка, Должина-Прилагодлив Угостителство Храна Warmers со 250w Инфраред Крушка, Вклучена Греење Лустерот за Ресторан Кујна Партија, службата

HTZ0 Комерцијални Топлина Светилка, Должина-Прилагодлив Угостителство Храна Warmers со 250w Инфраред Крушка, Вклучена Греење

DEN 2227.20
Износ
Во продавницата.

★[Една Работа со Повеќе намени] : Комерцијална Топлина Светилка е алатка за чување на храната топла. На Лустерот може да се задржи на храната топла и да се избегне чести греење. Топлина дисипација дупка дизајн на угостителските топлина светилка за да може ефективно да прахосвам топлина. Железо абажур и E27 керамички светилка носителот се цврсти и издржливи.Сите податоци се рачни мерења на локации, ќе има некои грешки.

За производот

Product Name:
Buffet Heating Light :
Material:
Product Diameter:
Retractable length:
65-170cm :
Rated voltage:
110V/220V :
Rated power:
lampshade color:
Stainless steel color :
Applicable place:
Buffet restaurants, Chinese and Western restaurants, kitchens and all kinds of places that need to keep food warm :
Please check the product size before purchasing. :
All data is manual measurement, there will be some errors. :
We provide quality service, if you have any questions, contact us, we will serve you as soon as possible! :

Слични предлози